Chata Rychtářka

Rodinný penzion

Chata Rychtářka

Jsme rodinný penzion v malebné roubené chalupě v centru obce Janov nad Nisou. Postarají se o vás manželé Miroslav a Jitka Štropovi se synem Oskárkem. Přiběhnout za vámi může i naše fenka Mia, neublíží, je vítací a společenská. Zakládáme si na tom, aby se u nás hosté cítili jako doma. Jsme milí, topíme, vaříme a uklízíme.

Celoroční ubytování pro sportovce i rodiny s dětmi

V našem rodinném penzionu přivítáme po celý rok jak sportovní nadšence, tak rodiny s dětmi. Nabízíme rovněž možnost pořádání firemních školení a porad (jsme vybavení dataprojektorem, plátnem i flipchartem). V blízkém okolí chaty je celá řada volnočasových aktivit a možností výletů, kde si přijde každý na své. V létě je k dispozici terasa s posezením. Pro děti je připravena trampolína, míče, branky, badminton apod..


Celý penzion je nekuřácký. Parkování u objektu zdarma. Samozřejmostí je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém objektu.

Abyste si u nás mohli svůj pobyt užít co nejdéle, připravili jsme pro Vás speciální slevy na ubytování.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.