ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Ozdravné a rekreační pobyty pro děti v Jizerských horách

ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ

Uspořádejte školu v přírodě v Jizerkách.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Užijte si pobyt v roubené Chatě Rychtářka.

TIPY NA VÝLET

Objevujte s dětmi krásy Jizerských hor.

ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ

Školy a školky v přírodě pořádáme na Chatě Rychtářce od září do listopadu a od dubna do června. V případě vašeho zájmu vám pomůžeme s organizací a zajistíme certifikovaného dopravce. Naše roubená chata se nachází v klidné obci Janov nad Nisou a přímo vybízí k hraní různých her. K dispozici je rovněž zahrada s ohništěm, pískovištěm, trampolínou a houpačkami pro klidnější hraní bez míčových her. Necelých 150 metrů je vzdálené dětské hřiště s houpačkami, prolézačkami a horolezeckou stěnou. Přibližně 400 metrů od chaty najdete velké dětské lesní hřiště.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

V našem penzionu na vás čeká 9 útulných pokojů s celkovou kapacitou 35 lůžek. Využít můžete velkou restauraci (společenskou místnost) s dataprojektorem, tabulí a dětským koutkem. V restauraci vaříme jídla podle standardů vyžadovaných pro školská zařízení. Pokud vyrazíte na celodenní výlet, připravíme vám balíčky podle vašich představ. Cena: od 390 Kč/dítě/noc Na 10 dětí 1x pedagogický doprovod zdarma

TIPY NA VÝLET

Tipy na výlet pěšky: rozhledny - Královka, Slovanka, Bramberk, Bedřichov, Vodní nádrž Josefův Důl, farma Husky a další. Tipy na výlet s městskou dopravou: muzeum skla a bižuterie Jablonec nad Nisou, vodní nádrž Mšeno, ZOO Liberec, bazén Liberec, IQpark a IQlandia Liberec a další. Tipy na výlet s místním autodopravcem: Detoa Jiřetín pod Bukovou – výroba dřevěných hraček, Bozkovské dolomitové jeskyně, zámek Sychrov, Kozí farma Pěnčín a další.

Těšíme se na vaši návštěvu na Chatě Rychtářka v Jizerských horách!